Ресторан в Белой церкви на одесской трассе

Вітаємо у ресторані “Рибацький хутір”! До Вашої уваги смачні фірмові делікатеси зі свіжої риби, видпочинок за містом, святкування в ресторані та рибалка на озері - наша спеціальна пропозиція!
Наша адреса: одеська траса, 82-й кілометр, м. Біла церква

Отдых за городом. Лодка и рыбалка от ресторана Вкусно поесть в Белой церкви. Меню ресторана Ресторан на одесской трассе. Правила отдыха. Праздники. Новый год

Правила ресторану, святкування, Новий рік, День народження

Правила ресторану, святкування, Новий рік, День народження

Всі дороги ведуть до ресторану

Їдеш по одеській трасі? - Заїжджай обов'язково в «Рибацький хутір». Святкуєш Новий рік? - проводь старий і зустрічай Новий рік у ресторані «Рибацький хутір» в Білій церкві. Хочеш відпочити на вихідних? - «Рибацький хутір» всього у 86 км. від Києва до ваших послуг. Відсвяткувати День народження? - ворота ресторану відкриті! Хочеш половити рибу? - це до нас. Смачно поїсти - знову до нас.
Звісно жартуємо! Це могли б бути правила, але насправді це пропозиція від суто українського ресторану! Ресторан «Рибацький хутір» побудований щоб служити вам, годувати та створювати для вас свято, сюрпризи, та відпочинок.

Новий рік в ресторані за містом

Головне свято, коли зустрічають Новий рік і проводжають Старий, ми пропонуємо вам провести у нашому ресторані. На цей час будуть діяти спеціальні пропозиції, ціла купа знижок та величезна кількість подарунків від шеф-кухаря ресторану, адміністратора та від усього колективу ресторану. За вашим бажанням до ресторану можуть завітати казкові герої, музиканти, співаки, і навіть Санта Клаус, або Дід Мороз.

Правила відпочинку в ресторані за містом

Щоб гарно відпочити за мистом, чи то Святкування дня народження, або ж Весілля на 100 чоловік в ресторані вам знадобиться подзвонити до ресторану, сказати що вам необхідно і чого ви би хотіли. Далі ви отримаєте від нас цілий ряд пропозицій, в тому числі шоу-програми за участю сучасних гуртів та співаків, тематичні вечірки з професійними ведучими, перевтілення та грандіозні феєрверки. Далі ви обираєте те що вам до вподоби, і ми все готуємо для вашого відпочинку у нас в ресторані.

Заміський ресторан "Рибацький хутір"   HOME // INFO // PHOTO // NEWS // BECOME A FAN ON FACEBOOK
Web-Дизайн и программирование | Услуги фотографа
Металлические стеллажи от компании ООО "Меткаспостач"
Семейные туры с "АСТ-Тревел"
Система GPS мониторинга транспорта от "Сателит Мониторинг"