Ресторан в Белой церкви на одесской трассе

Вітаємо у ресторані “Рибацький хутір”! До Вашої уваги смачні фірмові делікатеси зі свіжої риби, видпочинок за містом, святкування в ресторані та рибалка на озері - наша спеціальна пропозиція!
Наша адреса: одеська траса, 82-й кілометр, м. Біла церква

Отдых за городом. Лодка и рыбалка от ресторана Вкусно поесть в Белой церкви. Меню ресторана Ресторан на одесской трассе. Правила отдыха. Праздники. Новый год

Про ресторан «Рибацький Хутір»

Про ресторан «Рибацький Хутір»

Ресторан «Рибацький Хутір» знаходиться на трасі Київ-Одеса поруч з Містом Біла церква. Ресторан виконаний в стилі українського хутора, в якому стоять з десяток дерев'яних будинків, на схилах великого ставка з виходом до альтанки на воді. В кожному будинку великий дерев'яний стіл для гостей - вікна виходять у двір з тематичним ландшафтним дизайном. 


В ресторані готують найсмачніші в окрузі страви з риби і м'яса, готують національні страви і незвичні для пересічного українця делікатеси. Коли настає новий сезон, у шеф-кухаря з'являються нові ідеї і одразу доповнює меню новими стравами.  

Проїжджаючи повз Білу церкву багато хто вже знає де можно смачно поїсти в спокої, набратися сил та відпочити з дороги. Відвідувачі, які вперше зупинилися у нас будуть приємно вражені атмосферою, сервісом, красою, відпочинком і обов'язково забажають зробити ресторан «своєю точкою на трасі».


Заміський ресторан "Рибацький хутір"   HOME // INFO // PHOTO // NEWS // BECOME A FAN ON FACEBOOK
Web-Дизайн и программирование | Услуги фотографа
Металлические стеллажи от компании ООО "Меткаспостач"
Семейные туры с "АСТ-Тревел"
Система GPS мониторинга транспорта от "Сателит Мониторинг"