Ресторан в Белой церкви на одесской трассе

Вітаємо у ресторані “Рибацький хутір”! До Вашої уваги смачні фірмові делікатеси зі свіжої риби, видпочинок за містом, святкування в ресторані та рибалка на озері - наша спеціальна пропозиція!
Наша адреса: одеська траса, 82-й кілометр, м. Біла церква

Отдых за городом. Лодка и рыбалка от ресторана Вкусно поесть в Белой церкви. Меню ресторана Ресторан на одесской трассе. Правила отдыха. Праздники. Новый год

Ресторан в Білій церкві, дерев'яні будинки, відпочинок за містом

Ресторан в Білій церкві, дерев'яні будинки, відпочинок за містом

Ресторан «Рибацький хутір» в Білій церкві

Місто Біла церква знаходиться на річці Рось в лісостеповій зоні, на відстані 80 км від Києва, маленьке місто більш ніж 250 тисяч чоловік, але з великим парком «Олександрія», славетне природним надбанням та промислом. Звідси до Одеси 370 км., до Львова 440км., до Полтави 320км., до Варшави 800км., а до Праги 1020км. Місто розташоване поруч з автомагістраллю Київ-Одеса. Багато культурних осередків та місць відпочинку, багато хто з містян вже знають про ресторан «Рибацький хутір» за містом на трасі Київ-Одеса і проводять в ньому час дозвілля, зустрічаючись з друзями, проводять корпоративні вечірки, святкують Дні народження, адже ресторан повністю задовольняє всі потреби у відпочинку своїх мешканців міста та тих, хто проїжджає по трасі.

Відпочити і смачно поїсти на трасі Київ-Одеса

Смачні страви, унікальні кухарські шедеври від Шефа ресторану, гарний настрій, природне середовище - вся для вашого відпочинку. Персонал ресторану завжди приготує вам страви швидко і якісно, адже розуміємо, що попереду дорога. Ми завжди розпізнаємо наших постійних гостей і даруємо їм разом з гарним настроєм і картки зі знижкою у нашому ресторані.

Ресторан побудований із дерев'яних зрубів

Чому будинки із дерева? Екологічно, це один з принципів ресторану, з давніх-давен будували з дерева, і житло, і малі архітектурні форми, щоб бути невід'ємною частиною природи, тим паче, коли знаходишся в лісостеповій зоні. В будинку із дерева краще розслабляєшся, відпочиваєш, страви смачніші і настрій квітучий.
Відпочити за містом
Де можна відпочити за містом? Так щоб було комфортно, щоб була природа, щоб можна було вільно прогулятися, смачно поїсти. В ресторані «Рибацький хутір», що на одеській трасі - велика територія для прогулянки, підхід до води по дерев'яним сходам, альтанка на березі, де можна зручно посидіти і замовити страви від шеф-кухаря, взяти човен і поплавати. Посидіти в дерев'яному будинку в гучній компанії друзів, або відсвяткувати весілля, День народження, Новій рік, або будь-що на ваш смак, відпочинок гарантовано.

Заміський ресторан "Рибацький хутір"   HOME // INFO // PHOTO // NEWS // BECOME A FAN ON FACEBOOK
Web-Дизайн и программирование | Услуги фотографа
Металлические стеллажи от компании ООО "Меткаспостач"
Семейные туры с "АСТ-Тревел"
Система GPS мониторинга транспорта от "Сателит Мониторинг"