Ресторан в Белой церкви на одесской трассе

Вітаємо у ресторані “Рибацький хутір”! До Вашої уваги смачні фірмові делікатеси зі свіжої риби, видпочинок за містом, святкування в ресторані та рибалка на озері - наша спеціальна пропозиція!
Наша адреса: одеська траса, 82-й кілометр, м. Біла церква

Отдых за городом. Лодка и рыбалка от ресторана Вкусно поесть в Белой церкви. Меню ресторана Ресторан на одесской трассе. Правила отдыха. Праздники. Новый год

Відпочинок за містом, човен та рибалка від ресторану

Відпочинок за містом, човен та рибалка від ресторану

Ресторан на одеській трасі

Багато хто з нас відвідував Одесу, їздили з Києва по одеській трасі, але хто відвідав чудовий ресторан «Рибацький хутір»? Він розташований на схилах ставка поруч з містом Біла церква, не дарма, адже там почуваєш себе поєднаним з природою і милуєшся її красою, з дороги хочеться просто посидіти і подивитися на спокійні хвилі на озері, ті самі відчуття збережено і тепер, коли знаходишся в середині справжнього хутора, навколо тебе невеличкі рибацькі будинки зроблені з дерева, а навколо, в повітрі можна розпізнати смаки смаженої риби, салату з пармезаном, запеченої картоплі по-домашньому.

Відпочинок за містом

Де і як гарно провести час з друзями, рідними за містом? На це питання багато хто з відвідувачів ресторану «Рибацький хутір» можуть дати відповідь, адже кожен хто був там, знає, де гарно годують, щиро вітають, і дають можливість відпочити подалі від міста. Для вашого відпочинку в ресторані «Рибацький хутір» все на поготові, і смачна їжа, і розміщення в окремих дерев'яних будинках, для охочих - альтанка над ставком .

Заміський ресторан "Рибацький хутір"   HOME // INFO // PHOTO // NEWS // BECOME A FAN ON FACEBOOK
Web-Дизайн и программирование | Услуги фотографа
Металлические стеллажи от компании ООО "Меткаспостач"
Семейные туры с "АСТ-Тревел"
Система GPS мониторинга транспорта от "Сателит Мониторинг"